قوانین ذیل ضمن تایید و تحکیم مواد در قوانین و مقررات اپل کده اختصاصا به تبیین و تفصیل شرایط استفاده از خدمات فروشگاه (my-appleid.org) می پردازد .

استفاده از خدمات به معنای تایید کلیه شرایط و ضوابط خرید و شرایط خدمات ویژه مای – اپل آیدی می باشد.

بند ۱: اطلاعات اپل آیدي هاي فروخته شده بدلیل شخصی بودن و رعایت حریم خصوصی بعد از گذشت ۳۰ روز به طور کامل حذف می گردد . در حفظ و نگهداري آن کوشا باشید.

بند ۲: اطلاعات امنیتی مانند تاریخ تولد و سوالات امنیتی به صورت متغیر بر روی شناسه ها قرار می گیرید . در صورت مسدود شدن اکانت ٫ استفاده از پشتیبانی رسمی اپل فقط با تایید موارد ذکر شده امکان پذیر است.

بند ۳: تمامی اکانت ها با بالاترین ضریب امنیتی و بودن دخالت روبوت ساخته و تایید می گردد.

بند ۴: مصرف کننده گرامی : شما می توانید تمامی اطلاعات شناسه خود را از طریق این لینک  بروزرسانی یا تغییر دهد . در صورت تغییر حتما مشخصات جدید را نگه داري کنید . ماي – اپل آیدي هیچ گونه مسئولیتی در برابر تغییر مشخصات توسط کاربر یا فراموشی اطلاعات درج شده ندارد.

بند ۵: هر شناسه فقط به یک شخص فروخته میشود . در صورت استفاده از یک شناسه توسط چند دیوایس و چند شخص ٫ ماي – اپل آیدي مسئولیتی را پذیرا نیست .

بند ۶: باتوجه به مسدود بودن آیپی ایران از جانب اپل ٫ جهت استفاده از خدمات اپل ؛ با آيپی به غیر از ایران لاگین شوید.

بند ۷: قبل از فعالسازي آي کلاد ٫ حتما اطلاعات امنیتی شناسه خود را یک بار کامل بررسی نمایید.

اپل آیدی کارتی :

پین هاي درج شده بر روي کارت ها داراي بالاترین کیفیت بوده و به سادگی قابل پاك شدن نیست . در صورت مفقود شدن کارت و یا پاك شدن توسط مواد شیمیایی و غیره مای – اپل آیدی هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نیست .

در صورتی که براي اولین بار از خدمات اپل آیدي بر روي دستگاه استفاده میکنید ؛ حتما این موضوع را با پشتیبانی فروشگاه میان بگذارید تااز تمامی سرویس هاي اپل آگاهی کامل حاصل نمایید.

در آي کلاد ٫ گزینه ي فایند ماي آیفون یا Activation Lock را خاموش نمایید. همچنین جهت اطمینان از خاموش شدن این گزینه میتوانید از این لینک قسمت FindMyiPhone مشاهده نمایید . در صورت عدم توجه و روشن کردن این گزینه و ایجاد مشکل توسط کاربر ما هیچ گونه مسئولیتی را پذیرا نیستیم.

در هنگام خرید شناسه حتما از پوشش امنیتی و نخراشیده شدن آن اطمینان حاصل کنید.

اپل آیدي کارتی هاي فروخته شده جهت استفاده از سرویس فایند ماي آیفون با توجه به مسدود بودن لوکیشن ایران نیست . 

همکاران عزیزي که شناسه کارتی خریداري می کنند : موظف هستند مصرف کننده را به طور کامل در مورد موارد قید شده توجیح نمایند . در صورت بی اعتنایی به این بند و استفاده از این سرویس در مواردي نظیر فروش اقساطی گوشی در قبال روشن کردن فایند ماي آیفون و روشن کردن گزینه ي مورد نظر توسط کاربر ٫ ماي اپل آیدي مسئولیتی در قبال چنین موارد به عهده ندارد.

در صورت عدم رعایت بند هاي فوق ؛ سهل انگاري و عدم رعایت قوانین و مقررات  ماي اپل آیدي هیچ گونه مسئولیتی را پذیرا نبوده و شناسه از خدمات و پشتیبانی خارج میگردد.